پاموک و هنر داستان نویسی
۵ مهر ۱۳۹۷

زیرا فقط همراه دختر است که می‌تواند زیبایی را در نهایت آن احساس کند. در بیرون چراغ‌ها را روشن کرده بودند. مردم از کتابخانه می‌رفتند. دختر تکان نمی‌خورد و عیسابکف منتظر بود. وقتی دختر شروع به جمع کردن وسایلش کرد او نیز یادداشت‌هایش را به سرعت در کیفش جای داد، نمی‌توانست بر ضربان قلبش حاکم باشد. سرانجام صدای تق‌تق پاشنه‌ها را روی پله‌ها شنید و در روشنایی مات چراغ، دختر، زیبا و سبک، مانتوی کوتاه بر تن، ظاهر شد. دختر بی‌آن‌که حرفی بزند گذشت. عیسابکف با صدایی لرزان او را صدا زد:

خانم…!

کتاب عشق واقعی مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه از نویسندگان بزرگ است. با برگردان به فارسی توسط مترجمین توانای ایرانی. تم همه‌ی این داستان‌ها عشق است. اما با سبک نوشتاری مختلف و منحصر به فرد هر نویسنده. و می‌تواند راهنمایی باشد برای فن نویسندگی.

کتاب شامل داستان‌هایی از : تولستوی، آنتوان چخوف، جیمز جویس، اسکار وایلد، چنگیز آیتماتوف، کیت مک کورل، رونالد والاس، لوئیزیا والنزوئلا و اس. فرایدمن با ترجمه‌های توانای: سعید نفیسی، قاسم صنعوی، هوشنگ ایرانی، حمید یزدان‌پناه، جلال‌الدین فروهری، سیروس ذکاء و نعمت‌الله آزادگانخرید این کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.